luni, 11 aprilie 2011

Pisiii ♥

      Pisiica :x ... cel mai adorat animal de casa , sau ma rog, cel mai adorat de mine.E asa de dulce si de draguta cand isi linge cu grija blanita.Cand se incolaceste pe langa picior parca cerand putina afectiune [cu toate ca primeste din pliin]. Cu ochisorii ei mici si de obicei, verzi te himnotieaza si te atrage in jocul ei.Catalogata de multe ori ca fiind rea si parsiva , parerea mea este cu totul alta.Este absolut adorabila si mai am inca un lucru de spus:
       I  LOVE  CATS !!! ♥
     Post.ul asta e cu dedicatie pentru Monica ♥

2 comentarii: