

Prieteni adevarati ... unii nu stiu ce inseamna asta.Incep prin a va spune ca prietenia nu are varsta.Prietenia inseamna a fi alaturi de o persoana si atunci cand are reusite si e fericit dar si atunci cand persoana respectiva sufera.Prima poza inserata este o "dovada de prietenie", asa cum o numesc eu, pe care mi'a dat'o Andreea,una dintre cele mai bune prietene.Multumesc Andreea; si eu te iubesc mult ♥.
Si acum continui cu o dedicatie pentru best friendu' meu -> Malina ♥. Vreau sa ii spun in primul rand, ca nu trebuie sa bage in seama invidia celor din jur pentru ca prietenia noastra va rezista si dincolo de toate aceste piedici.Obstacolele pe care le intalnim si peste care reusim sa trecem, sunt doar niste dovezi ca vom fi mereu impreuna! Fiind ca de 6 ani, tot suntem impreuna, si ne e bine asa !!!Iar in al doilea rand vreau sa ii spun ca o iubesc mult de tot ♥!!
ai dreptate,prietenia e cel mai important setiment:X
RăspundețiȘtergeresi iti urez
Bun venit!
pe blogspot;)):*
dragutz steff:*
RăspundețiȘtergereuite...si postarea ta e o dovada de prietenie:x
thx la amandoua ♥
RăspundețiȘtergere